خرید اینترنتی چای الوزه
شرکت چایی الوزه

شرکت چای الوزه

چای الوزه در سال ۱۹۵۴ تاسیس شد و مالکان آن، سلیمان العبدالکریم و براس.ویل می باشند. تمرکز ما همواره بر ارائه طعمی باب میل مشتری بوده و کیفیت تولیدات ما از میان بهترین محصولات چای سیلان تامین می شود.

شرکت چای الوزه از یک شرکت محلی در کویت آغاز شد و هم اکنون محصولات آن در بازارهایی مانند کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس (GCC)، آمریکا، استرالیا، اردن و بسیاری دیگر توزیع می شوند.

شرکت فین لیز (Finlays) تنها تهیه کننده  انحصاری محصولات ماست، یکی از شرکت های پیشرو در سطح جهان و با سابقه ای بالغ بر ۲۵۰ سال می باشد. ۱۵۰۰۰ هکتار زمین کشاورزی در کشورهای سریلانکا و کنیا، بیش از ۴۰ میلیون کلیلوگرم چای تولید کرده که بیش از ۱۰۰ میلیون کیلوگرم چای سالانه به بازارهای کشورها و مناطقی چون آمریکا، بریتانیا، اروپا و آسیا ارسال می شود.

شرکت فین لیز در سال ۱۸۹۳ در کشور سریلانکا تاسیس شده است. با داشتن مزارع پهناور، کیفیت محصولات خود را جهت ارائه بهترین چایی سیلان به جهان تضمین نموده ایم.

از جمله محصولات ما، چای سیاه سیلان است که در اشکال مختلف به صورت فله ای، پاکتی و تی بگ و با طمع های مختلف از جمله هل، ارل گری، نعنا، هلو، زعفران، سیب، لیمو، آویشن، گل ختمی و غیره ارائه می شود.

امکانات پسشرفته و بروز کارخانه فین لی این امر را میسر نموده که بتوانیم مطابق ذائقه مشتریان در سطح بین المللی محصولات خود را ارائه دهیم.

چایی که از کوه های سریلانکا می آید و شما طعم مطبوع آن را می چشید. پایی الوزه در کنار سیاست های خود مبنی بر حفظ رضایت مشتری، همچنان با قوت در حال ارتقا و توسعه کیفیت محصولات خود می باشد.

چای الوزه چایی با کیفیت و غنای ۱۰۰درصدی را ارائه نموده؛ از طرف دیگر، چای سیلان به طور اخص به جلب رضایت و ذائقه مشتریان عرب تهیه می شود. و این تنوع مشتری و ذائقه باعث محبوبیت و عمومیت برند ما شده است. چای الوزه در بسیاری از کشور ها-از آمریکا گرفته تا استرالیا در دسترس عموم است و هم چنین به دنبال گسترش مشتریان و کشف بازارهای جدید هستیم.

چای اعلای سلطنتی الوزه شامل تی بگ و چای سیاه برگ بلند و هم چنین، چای سبز ناب همراه با گل یاس طبیعی بوده که در قوطی هایی تهیه و ارائه می شود.

چایی در کشور سریلانکا در مناطق مختلفی می روید که آن را تبدیل به بزرگترین صادرکننده چایی در جهان نموده است. کاشت این چایی در نواحی بالغ بر ۲۰۰۰۰۰هکتار زمین زراعی رخ می دهد. چایی پس از برداشت آن، در بیش از ۷۰۰ کارخانه ( که در ارتفاعات مختلف این کشور وجود دارند) تحت فرایند آماده سازی قرار می گیرد که این کارخانه ها ۶ نوع متنوع چایی را تولید می کنند که بسته به موقعیت جغرافیایی و شرایط اقلیمی باهم متفاوت اند. در یکی از این نواحی، نوعی ویژه از چایی تولید می شود که تحت برند الوزه و یا Swan فروخته می شود.

چایی الوزه کاملا تازه است و بنابراین، کیفیت اصیل خود را حفظ می کند.

اساسا مقبولیت چایی الوزه به خاطر این است که، این چایی ترکیبی از چایی های  سیلان بوده که مخصوص ذائقه عرب ها انتخاب شده است. این چایی ها بیشتر از نواحی و دره های واقع در جنوب و جنوب غربی کشور سریلانکا برداشت شده؛ نواحی ای که باران بسیار دارد و اقلیم و شرایط آب و هوایی مختص پرورش چایی می باشد.

چایی الوزه یک محصوص ۱۰۰% طبیعی است. نوشیدن یک جرعه از آن، هم شما را شاداب می کند و هم یک سبک زندگی سالم را برایتان به ارمغان می آورد. در چایی الوزه ، ماده کاتچین وجود دارد که در جلوگیری از بیماری های قلبی-عروقی بسیار موثر است. چایی سبز الوزه دارای آنتی اکسیدان هایی است که ضد سرطان هستند.

برای حفظ کیفیت چایی الوزه، هر دفعه یک پک از آن را استفاده نموده و پس از هربار استفاده مجدد آن را ببندید. چایی الوزه را در مجاورت موادی که رایحه شدید دارند (مانند صابون، پاک کننده ها، قهوه و …) قرار ندهید.

  1. برای اطلاعات بیشتر از خواص چای سیاه اینجا کلیک کنید.
  2. برای اطلاعات بیشتر در مورد چایی اینجا کلیک کنید.
  3. برای اطلاعات بیشتر از روش صحیح دم کردن چایی سیاه اینجا کلیک کنید.